دو سال گذشت!

بالاخره دو سال از تشکیل این وبلاگ گذشت . دو سالی که با فراز و نشیب‌های بسیاری در زندگیم توام بود . یافتم جایی که بتوان نوشت و جایی در ذهنم همیشه برای فکر کردن به آن حضور داشته است در این دو سال . با دوستان زیادی آشنا شدم و دشمنانی هم یافتم . ادامه می‌دهم راهم را ، شاید وبلاگ نیز روزگاری مثل شبکه‌های دوستانه‌ای چون ‌BBS ها به پایان برسد . شاید هم نه تا زنده‌ام به نوشتن ادامه دهم . تا چه پیش آید . ( توضیح پرشین‌بلاگی : وبلاگ اصلی من سرو بوده است و این وبلاگ هم برادر دو قلوی آن ، اسباب کشی که در میان این دو سال کمی تا قسمتی ضروری بود . تاریخ اولین نوشته‌ام در آن وبلاگ قابل جستجو است )

 

/ 8 نظر / 9 بازدید
سايت زنده رود

خبر خبر بچه ها خبر ! همگي خبر ! ---------------- سايت اينترنتي زنده رود در زمينه هاي زير از تمام ايرانيان دعوت به باز ديد و همكاري مينمايد. --------------- آلبوم هاي عكس توپ ! اگه شما هم عكاسيد تقاضاي آلبوم بدين تا براتون باز بشه. فعلا استاد غلامحسين عرب آلبوم داده و انجمن سينماي اصفهان هم داره عكسهاش آماده ميشه! --------------- كليپ هاي خيلي خوشگل فلش. راستي عيد نوروز هم مسابقه بهترين كليپها رو خواهد داشت كه اگه شما هم كليپ ساز هستيد يه كليپ بفرستيد به آدرس ايميل info@zendehrood.com كه پايين ديده ميشه. آها راستي تنها شرط شركت در مسابقه اينه كه آخر يا اول كليپ بنويسيد زنده رود به فارسي يا لاتين فرقي نداره و حتما ايميل كنيد به آدرسي كه گفتم با سابجكت : فلش (flash) اگه براي مسابقه است. ---------------- كارت پستالهاي خيلي خيلي خوشگل هم داريم. ---------------- يه محيط دوستانه هم توي وبلاگها( دستنوشته ها ) داريم.ميتونيد شما هم شروع كنيد به نوشتن از همين امروز و كاملا مجاني. ---------------- انجمنهاي زنده رود هم كاملا متنوع هستند. انجمن شعر. انجمن كامپيوتر . راستي برو بچه هاي دانشگاه صنعتي شريف و ا

حسام

سلام. وبلاگ خوب و جالب و پر محتوایی داری.سری به بهشت ما بزن. اگه ميشه يه لينک به ما بده .

شراره

دومين سالگرد وبلاگتون رو با تاخير تبريک ميگم براتون آرزوی موفقيت دارم و خوشحالم که می خواهيد ادامه دهيد هر چند کم می نويسيد ولی همين گاهی هم مطالب خوب و مفيدی در وبلگتون پيدا ميشه. هميشه شاد و سلامت باشيد.

شبح

سرو عزيز! دوساله‌گی‌ات مبارک. من اين شانس را داشتم که يک‌ساله‌گی‌ات را هم تبريک بگويم. دوست عزيز! از اين که وب‌لاگ تو جزو اولين وب‌لاگ‌هایی بود که شناختم بسيار خوش‌حال‌ام و خوش‌حال‌ترم که اين شناخت حدود دوسال است که ادامه دارد.

طاق بستان

...خيلی وقت ها نوشتن مهمتر از "چی" نوشتنه/ خيلس وقت ها فرياد زدن مهمتر از اينه که "چی" فرياد بزنی/ بعضی مواقع هم مهم اينه که تو بتونی حرف بزنی ؛ "برای کی و به کی" ، خيلی مهم نيست/ مهم اينه که تو گفته باشی اون چيزی رو که دوست داری حتی اگه کسی نخونه يا نظر تو رو تأييد نکنه ... شاد باشی و شاد کنی / مهدی

حسام

سلام.اميدوارم سرحال باشی! من تا یه هفته دیگه دارم ميرم سربازي .می خوام يه مهمونی تو وبلاگ برای خداحافظی من از همه ترتیب بدم. خوشحال می شم بيای. اگه تونستی به هر کی ميشناسی بگو بياد!!

بي بي گل

سرو عزيز!دو سالگيتون را تبريک می گويم و برايتان آرزوی موفقيت دارم.در ضمن از لطف و لينکتون هم خيلی ممنونم.

رختكن خاطرات

وای خدا سرو ۲ ساله شد و من با سرو به اندازه ۲۰ سال زندگی کردم ... سرو عزيزم ... تو قشنگی همين ..